Çantë mjetesh tekniku dhe laptopiE-05505

152.40

  • Dimensionet: 425 x 170 x 350 mm.
  • Pesha: 2,49 kg.

Vetëm 1 stok

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë mjetesh tekniku dhe laptopiE-05505”