Brushë

1.401.50

Pastroje
Shifra: N/A Kategori: ,
  • Përshkrim
  • Informacion shtesë

Përshkrim

Dorezë e llakuar prej druri ahu, pjesë pune – përbërja 50/50 shpohet në majë 60% dhe formë X-fije, ferrul i galvanizuar, për pikturë me të gjitha llojet e bojrave.

Informacion shtesë

Zgjedhë dimensionet:

50x8mm, 63x8mm